VYBERTE SI REGION

Juniorka Liberce dohrávala v Plzni o deseti, přesto snižovala

Liberec - Celý druhý poločas dohrávala juniorka Slovanu Liberec zápas juniorské ligy v Plzni o deseti. Hned v první minutě druhé půle byl totiž vyloučen Egert.

6.8.2013

LIBEREC BRÁNÍ. Vlevo je liberecký Pokorný.Foto: Deník/ Zd. Vaiz

Přesto oslabený Liberec dobře bojoval, dokázal domácí střelce udržet na uzdě a navíc Dydowiczem snížit. Na bod to ale nestačilo a Slovan si v nové sezoně připisuje první porážku.

Plzeň - Slovan Liberec 2:1 (2:0)

Hosté nezačali nejlépe a brzy je domácí potrestali po špatně uhlídaném rohu. Pak Liberečtí více otevřeli hru, ale byla to hra do plných. Plzni vyšel brejk a vedla 2:0. „V naší hře bylo málo pohybu, byli jsme pomalí. Doslova jsme ji prospali," potvrdil projev svých borců zklamaný trenér David Vavruška. Také pro mdlý výkon byl již po půlhodině střídán Soungole a jeho nástupce Dydowicz si počínal podstatně lépe a úspěšněji. Dokonce po spolupráci s uzdraveným Janošíkem vstřelil kontaktní branku v 74. minutě. To byl Liberec již oslabený o Egerta, který zkraje II. půle viděl po faulu druhou žlutou kartu. Liberec to však s dvougólovým mankem a v oslabení nezabalil a měl čtyři obrovské šance. „Druhá půle byla z naší strany již mnohem lepší. Škoda, že ze čtyř příležitostí jsme využili jen jednu. Ale v deseti kluci zabojovali, líbil se mi Dydowicz a také Janošík, jenž využíval své rychlosti," poznamenal trenér.

Branky: 12. Veselinovič, 21. Pernglau 76. Dydowicz. Rozhodčí: Ardeleánu, ŽK: 2:3, ČK: 46. Egert (L). Slovan: Kolář - Kmoníček (74. Beníšek), Egert, Pimpara, Pokorný - Soungole (33. Dydowicz), Bouška -Hadaščok (46. Janošík), Douglas, Frimmel (80. Lukes) - Szabó (46. Káva).

Již ve čtvrtek 8. srpna hraje Liberec další zápas. Od 13 hodin hostí na městském stadionu Pardubice.

6.8.2013 VSTUP DO DISKUSE

ZAČÍNÁME. Zleva Eva Koubovská, Michaela Kopáčková, na správné držení těla při cviku dohlíží trenérka Martina Daher. Vzadu zleva. Štěpánka Radostná, Veronika Šounová a Simona Šounová.
7

SERIÁL DENÍKU: Pustily se do boje s váhou. S odhodláním i humorem

Slovan Liberec. Ilustrační foto

Liberec získal z Plzně sedmnáctiletého útočníka Graiciara

Loni zemřelo při nehodách 19 lidí, je to nejméně za čtyři roky

Liberecký kraj - Bouralo se více, ale mrtvých je méně. Policie zveřejnila statistiky, z nichž vyplývá, že loni zahynulo na silnicích Libereckého kraje nejméně lidí od roku 2012.

Po pohřešované dívce z Ústí se pátrá i v schengenském prostoru

Ústí nad Labem - Policie stále neúspěšně pátrá po dvanáctileté Michaele Patricii Muzikářové z Ústí nad Labem. Dítě je nezvěstné pravděpodobně od 11. ledna. Policie dívku hledá nejen v celé České republice, ale i v schengenském prostoru.

Areál ve Vesci hledá obsluhu pro občerstvení

Liberecký kraj - Čerstvě upravená stopa, večerní lyžování na dvoukilometrovém okruhu. To spolu s dostatkem přírodního sněhu nabízí běžecký areál v Liberci Vesci.