Jediný gól padl již ve 4. minutě. „Hráli jsme zbytečně komplikovaně, pořádně jsme nevystřelili. Zápasy se rozhodují v pokutovém území, kde jsme však byli nedůrazní," litoval Čapek.

Slovan Liberec - Bohemians Praha 0:1 (0:1)

PROHRA DOMA. Romanem Artemukem z Bohemians je masírovaný liberecký Sebastian Bartolo Farias Cal. Foto:

V úvodu propásli své šance domácí Dydowicz a z deseti kroků hlavičkující Pospíšil. Hostům se povedla pěkná akce, na jejímž konci po zpětné přihrávce prostřelil ve vápně Kostka Hrošša. Na těžkém a podmáčeném terénu byla u Liberce vidět snaha, ale vše končilo nepřesnými centry a váhavostí v koncovce. Hroššo vyřešil ojedinělou střelu soupeře zblízka, na druhé straně nebyl po závaru přesný Blažek, pak Dydowicz a táhlá střela Krejčího minula tyč. Jinak byla převaha domácích bez dalších šancí. Po přestávce ulítl hostující Artemuk a naštěstí osamocen minul tyč. Hosté vycházeli z důrazné obrany a ohrožovali domácí rychlými brejky, takže Hroššo musel dvakrát jejich možnosti hasit. Největší možnost srovnat měl v 75. minutě Šulc, který nastřelil tyč odkryté brány.

„Běhavá Bohemka si dokázala zápas pohlídat, my se až do konce trápili s efektivitou v koncovce," dodal zklamaný trenér Čapek.

Branka: 4. Kostka. Rozhodčí: Orel, ŽK: 3:4. Diváků: 60. Liberec: Hroššo - Čuřík, Šustr, Blažek, Henzl (46. Šustek) Knejzlík, Pospíšil (80. Barac), Cal (70. Douglas), Dydowicz, Krejčí (46. Šulc) - Frimmel (57. Dudek).