Teplice - Slovan Liberec 3:1 (0:0)

Na přírodní trávě v Dubí Pozorce se hrálo vyrovnané utkání v tempu, ale na šance byl Liberec lepší. Liberec byl prvně na trávě a jeho hra byla slušná. Ze hry pramenily příležitosti, jenže ty Liberečtí Kaiser, Bláha a zejména Frimmel třikrát zahodili. Největší příležitost na straně Teplic měl Chukwudi Chukwuma, jehož střelu vyrazil Lukáč na roh. Na druhé straně vzápětí Frimmel nastřelil břevno. „Neproměnili jsme šance, kterých jsme měli pět a domácí jednu," potvrdil trenér Pavel Čapek. Góly začaly padat po hodině hry. Nejprve připravil Kapolongo příležitost pro Chukwumu a bylo 1:0, za pět minut vyrovnal Frimmel. Stav vydržel do 74. minuty, kdy opět Chukwuma dostal balón na levou stranu do tahu a poslal žlutomodré znovu do vedení. To navíc ještě navýšil v nastavení hlavou Výborný. „Neměli jsme prohrát, protože jsme horší nebyli. Jenže dvě ztráty míče na půlce a dva brejky rozhodly. Vždy u toho byli dva rychlonozí černoši. Navíc nás domácí dorazili ze standardní situace," dodal Čapek.

Branky: 60. a 74. Chukwuma, 90. Výborný 65. Frimmel. Rozhodčí: Vlček, ŽK: 2:2. Liberec: Lukáč - Franič, Egert, Bong, Henzl -Kaiser (65. Tabeira), Bláha, Dydowicz (69. Machuča), Marcos (72. Bělíček), Ondráček - Frimmel (78. Polívka).