Kr. Studánka - Rynoltice 2:0 (0:0)

Vypadalo to, že fotbal chtěli hrát jen domácí. Hosté vsadili na obranu, brejky a standardní situace. V rozhárané hře se blýskl střelou ze 40 metrů domácí Chmátal a další kombinace byla nepřesně zakončena Dvořákem. Ve 34. po kombinaci střílel do branky Chmátal, ale ruka Švarce gólu zabránila. Za ruku šel hráč ven a navíc se kopala penalta. Tu však poslal Dvořák mimo tyče. Takže poločas trochu bída, navíc Grepl, když šel sám na brankáře, si šlápl na míč…

Druhou půli načal Dvořákův trestný kop, který s přispěním hostujících beků skončil na břevně. Pak byl chybně vyloučen domácí Knajbl, který byl již na lavičce. Hosté v oslabení odolávali a posledních dvacet minut to bylo z jejich strany kouskování hry a odkopávání. Navíc po simulování šel předčasně do sprch druhý hráč Rynoltic. Proti devíti se za minutu domácí konečně prosadili, kdy roh Dvořáka hlavičkoval přesně Jakub Hájek. Domácí v závěru potvrdili výhru po akci Hájka a koncovce Grepla.

Branky: 86. T. Hájek, 90. Grepl. Rozhodčí: Paulus, ŽK: 5:5, ČK: 66. Knajbl - 34. Švarc, 85. Zeidler. Diváků: 80. Kr. Studánka: Vrábel - L. Faksa (60. Vajtr), Hošek (70. Palán), Brada, Toman - T. Faksa, Dvořák, Chmátal, T. Hájek - Knajbl (65. J. Hájek), Grepl. Rynoltice: Jan Vacek - Borsuk, Stebelský, Jos. Kubínek, Šimon - Švarc, T. Vacek, Zeidler, Jar. Vacek - Pudil, Resl.

Chrastava - Stráž p. R. 3:0 (0:0)

Na umělé trávě v Hrádku byli Chrastavští půl hodiny jasně lepší a hráli dobře. Ve 3. minutě měla Chrastava první možnost ke skórování po trestném kopu Sochora, pěkná byla i rána Žemličky ve 23. minutě. Jenže postupně domácí začali vyklízet pozice, přístup začal být laxní a hosté najednou začali šlapat. V poslední minutě poločasu dokonce Stráž mohla dát gól, kdy byli její hráči sami před Kosařem.

Ve druhé půli se hosté již zlepšili celkově a Chrastava odpadla. Přesto to bylo stále bez branek. Ty začaly padat v závěru. Nejprve se trefil Jahoda. To hosté stále ještě bojovali a doufali. Jenže samý závěr byl v podání Chrastavských parádní. Vojta Holec naservíroval Henzlovi, a ten zvýšil. Po dalších dvou minutách našel Jakub Holec Sochora, který volejem potvrdil vítězství.

Branky: 72. Jahoda, 85. Henzl, 87. Sochor. Rozhodčí: Hnětynka, ŽK: 1:3. Diváků: 70. Chrastava: Kosař - Rozmajzl, Žemlička, Šipula, Stránský - Jahoda, Vávra, Henzl, Jakub Holec - Sochor, Holinský (46. V. Holec).

Habartice - Ruprechtice 1:3 (0:2)

Domácím jde o holé přežití v soutěži, proto začali aktivně dvěma útoky. Jenže hosté kontrovali v 5. minutě velkou šancí Kociána, jehož osamoceného vychytal Závůrka. Ruprechtice sice byly pak trochu lepší, ale proti důrazné obraně jim to moc nešlo. Byla to jen bitva a kopaná, v níž byly nebezpečnější, ale také nepřesné Habartice. Nakonec rozhodly standardky. Hosté poslal po rohu do vedení volejem Viktora a za tři minuty z penalty Kusebauch, po faulu ve vápně.

První šanci po přestávce spálil hostující Suchý, ale to se již domácí nadechovali k náporu, který trval celý poločas. Jedinečnou šanci zahodil v 52. Milan Zimák a hned minutu po něm se konečně po rohu prosadil na 1:2 Potoč. Pak shořel v koncovce před brankou opět Zimák a po rohu se míč odrazil těsně vedle ruprechtické branky. Ruprechtičtí přesto dokázali po rohovém kopu, v době největšího tlaku domácích skórovat. To Koškův kop našel hlavu dlouhána Macaje. Domácí přesto dál bojovali a rvali se o každý míč. Posledních deset minut hosté dohrávali bez zraněného Macaje a s pomocí domácí špatné koncovky nakonec výhru uhájili.

Branky: 54. Potoč - 39. Viktora, 42. Kusebauch z pen., 75. Macaj. Rozhodčí: Vydra, ŽK: 3:2. Diváků: 80. Habartice: Závůrka - Z. Čumpl (46. Tůma), Jacik (70. Kniga), Richtr, Potoč - R. Lakomý, Milan Zimák, Židuliak, P. Čumpl (81. Bláha) - Kyncl, Huňka. Ruprechtice: Jirák - Viktora, Kusebauch, Tichý, Morávek - Urban, Suchý, Macaj, Kocián (70. Košek) - Dědič, Antoš.

Rozstání - Loko Česká Lípa 4:2 (3:2)

Domácím patřil vstup do zápasu, kdy hned první centr Čihuly uklidil do brány Tvrzník. Za čtvrt hodiny přidal druhý gól Zerák, opět po akci Čihuly. Nadějné vedení však bojující hostů vymazali. Nejprve Souček, ač tísněn obráncem, vyrovnal, a pak se přesně z trestného kopu trefil Diart. na to se nemohl koukal Štajer, který po individuální akci vyvezl míč a z 35 metrů trefil perfektně. Hra ve druhé půli byla od brány k bráně, a přestože bylo Rozstání lepší, přispěli hosté k dramatičnosti svými protiútoky. V 79. se od půlky vydal na výlet Passian a jeho bomba z dálky našla přesně svůj cíl v brance soupeře počtvrté.

Branky: 2. Tvrzník, 15. Zerák, 42. Štajer, 79. Passian - 26. Souček, 39. Diart. Rozhodčí: M. Neugebauer, ŽK: 1:3. Diváků: 120. Rozstání: Šťastný - Pavlů, Štajer, Botka, Mikeš - Tvrzník (67. Dobrovolný), Pomeisl, Passian, Jirouš - Zerák (85. Kozák), Čihula.

Hrádek B - Staré Splavy 3:1 (2:0)

Ve vyrovnaném utkání, měli domácí mírnou převahu, ale opět tradičně neproměnili několik svých šancí. Přesto hned v 7. minutě Štefan Fujáček dorazil střelu Šulce. Pak se Šulc prosadil po své individuální akci. Hrádek se snažil na umělé trávě hrát kombinačně a navíc nastřelil břevno. Hostům vyšel nástup do II. poločasu, kdy trestný kop Sameše byl přesný. Nakonec výhru Hrádeckých pojistil Černohorský, který zpracoval na vápně přesný pas a druhým dotykem poslal míč do sítě.

Branky: 7. Š. Fujáček, 20. Šulc, 70. Černohorský - 48. Sameš. Rozhodčí: Drobník, ŽK: 1:1. Diváků: 60. Hrádek: Manhart - Marek (24. Dočekal), Scheufler, Kozák (80. Farský), F. Fujáček (70. Breburda) - L. Janáček, Nývlt, Černohorský, Šulc - Šašek, Š. Fujáček.

Raspenava – Dubice 5:0 (1:0)

V 7. minutě šel sám na bránu Zeman, ale míč si moc předkopl. V 19. rozehrál standardní situaci Martinů, lobem za obranu přesně našel M. Koudelku - 1:0. Ve 26. zahrávali hosté přímý kop, a to byla nejvážnější jejich šance v půli. V dalších šancích se objevili domácí Zeman a P. Koudelka, ale nebyli přesní. Až Horáček napotřetí prostřelil vše na 2:0. Utkání se hrálo za převahy Raspenavy a Zeman obešel brankáře hostí na 3:0. Dubice rezignovala a domácí dominovali. V 81. centroval M. Koudelka, a po ruce se kopala penalta, kterou využil Zeman. V 87. střílel za hranicí vápna M. Koudelka a střelu brankář vyrazil. Míč vybojoval Kuchař, který přihrál Martinů, který našel ještě lépe postaveného Horáčka a ten vymetl pravou šibenici.

Branky: 54. a 87. Horáček, 75. a 82. z pen. Zeman, 19. M. Koudelka. Rozhodčí: Černý, ŽK: 2:3. Diváků: 80. Raspenava: Farkaš - Koutný (46. Faifr), J. Koprnický, Žlebek (46. Horáček), Burgr - L. Koprnický (70. Kuchař), Vancl, Martinů, M. Koudelka - Zeman, P. Koudelka.