Po čtyřech odehraných kolech je ve Frýdlantě zle. Díra po chybějících hráčích se jen těžko zaceluje a Slovan nemá ani bod.

Sedmihorky - Višňová 3:2. Domácí hráli jako Barcelona a deset minut nepůjčili hostům míč. Ti však měli podstatně více brankových šancí, z nichž se prosadili pouze Štrbák, který přeloboval gólmana a pak po přestávce Nosek. Jenže místo zklidnění v řadách hostů se domácí probrali a v rozmezí několika minut srovnali skóre. Domácí pak se štěstím překonali vyběhnutého gólmana Vykoukala. Posledních deset minut hráli hosté vabank i s Vykoukalem na půlce domácích, ale nic to nebylo platné.

Frýdlant - Hrádek 2:3. Hosté byli od začátku herně lepší a fotbalovější. A také proto mohli za dvacet minut vést o čtyři branky a nikdo by se nedivil. „Využili naší slabiny při standardních situacích," postěžoval si domácí trenér Luboš Stýbal. „Pomohly nám standardky, oba góly jsme dali po rohových kopech," přiznal trenér Hrádku Pavel Nývlt. Pak se Frýdlant dostal zpět do hry po akci Stýbala a koncovce Suka. „Kdybychom ještě přidali druhý gól, byl by zápas jiný," přiznal Stýbal. Jenže se tak nestalo a Hrádek ve druhé půli, která byla jen o boji s málo fotbalovým děním, přidal třetí branku. „Na hřišti byla spousta tvrdých zákroků a také chyb," poznamenal Nývlt.

Hosté poté hráli takticky, zavřeli obranu a čekali na brejky. Domácí ještě dřeli, ale byl z toho čtyři minuty před koncem druhý úspěch Štrbáka, opět po akci Stýbala. Nedohrál domácí Plesar, který v samém konci viděl druhou žlutou. „Bylo to takové divné. U lajny, údajně za nedbalý faul při slibně rozvíjející se akci. Tak nevím, viděl jsem to na obyčejný faul bez udělení karty," informoval Stýbal. Na straně Hrádku musel jít na šití gólman Šedivý. „To nebyl faul, ale při druhém gólu se rozpáral o tyč a má na hlavě čtyři stehy," doplnil Nývlt.

Skalice - Bílý Kostel 1:0. Domácí po centru do rozhozené obrany skórovali, ale byla to prakticky jediná střela mezi tyče. Po dvou minutách Kostel zahodil výhodu pokutového kopu, který nedal F. Ulrich. Hosté měli ještě dvě šance, ale zblízka neuspěli proti výtečnému Michálkovi Dominik Ďuriš i Michálek. Ve druhé půli měli hosté dvacet minut početní výhodu po vyloučení domácího hráče, jenže zkušený Libor Janáček ani Resl nůžkami neuspěli. Naopak Skalice ještě v poslední minutě mohla zvýšit, naštěstí proti Hlavinkovi dobře vystartoval gólman Petr Ulrich.

Frýdlant - Hrádek 2:3 (1:2). Branky: 30. Suk, 86. Štrbák 13. a 75. Hovorka, 18. Hnízdo. Rozhodčí: Nešněra, ŽK: 4:1, ČK: 90. Plesar (F). Diváků: 120. Frýdlant: Průcha Barac (45. Scheidl), Šena (81. Šorm), Coufal, Částek Plesar, Štrbák, Bartoš, Šindelář (85. Buřita) Stýbal, Suk. Hrádek: Šedivý Hovorka, Breburda, Hnízdo, Černý Černohorský (10. Antoš), O. Holeček, Mizera, Švejkovský P. Rob, Hynek (72. Vinš).

Sedmihorky - Višňová 3:2 (0:2). Branky: 50. Červinka, 52. Feurich, 68. Vaníček 10. Štrbák, 48. Nosek. Rozhodčí: Zlatník, ŽK: 1:3. Diváků: 80. Višňová: Vykoukal M. Mazánek, Kepr, Jelínek, Zimák Cýrus, T. Mazánek, Štrbák, Holub Šmidrkal, Nosek.

Skalice - Bílý Kostel 1:0 (1:0). Branka: 10. Bezouška. Rozhodčí: Hnětynka, ŽK: 2:1, ČK: 72. Martínek (S). Diváků: 150. Bílý Kostel: Petr Ulrich David Holeček, Libor Janáček, Chomout, Janeček Jaroslav Vacek (64. Resl), Michálek, Daniel Ďuriš (56. Horváth), František Ulrich Dominik Ďuriš (76. Jan Vacek), Tomáš Janáček.