Sestupu se výrazně přiblížily Rynoltice a vyhráno zdaleka nemají v Habarticích, které vyhrály v Novém Městě. Další okresní zástupci po šestnáctém kole problémy nemají, ale již nyní je jasné, že nikdo z nich letos do I. A třídy nesestoupí.

Krásná Studánka - Rynoltice 3:2 (2:1)

Studánka odehrála velmi dobře téměř celý poločas. Zaslouženě se dostala do dvoubrankového vedení, navíc nebyl uznán gól pro ofsajd, ale chyba v nastaveném čase vrátila hosty do hry. Druhý poločas měl již vyrovnanější průběh, i když domácí měli mírný tlak. Devátý připojil třetí zásah a mohlo být vše v pohodě. Jenže Rynoltice se nevzdaly a ještě zle domácím zatápěly. Po chybě gólmana a obrany nakonec brankář zachránil, přesto závěr vyzněl pro Rynoltické. Studánka měla stále problémy s dlouhými, nakopávanými míči, ale kapitulovala až v nastaveném čase.
Branky: 23. Vacek, 42. Vojtíšek, 75. Devátý - 45. Rudolf, 91. Jar. Vacek. Rozhodčí: Černý, ŽK: 2:0, 100 diváků. Kr. Studánka: Vrábel - Bechyně, Hošek, Pova, Průšek - Voháňka, Devátý, Dvořák, Vacek (77. Kocour) - Vojtíšek (70. Palán), Knajbl. Rynoltice: Jan Vacek - Resl, Jar. Vacek, Šálek, Pudil - Rudolf, Švarc, Borsuk, Nosek - Válko, Jos. Kubínek (80. Jan Kubínek).

Hodkovice - Rozstání 1:5 (1:2)

Hostům patřil dvacetiminutový úvod, ale byli to domácí, kteří se radovali první. Jenže byl to úspěch poslední. Hned za dvě minuty totiž hosté vyrovnali a do poločasu stihli skóre otočit. Navíc byl vyloučen domácí Bouška za ruku. Když hned na začátku poločasu neproměnil Hradecký samostatný nájezd, Hodkovice padly do kolen. Hosté také přišli o hráče, jenže v utkání deseti proti deseti byli lepší a přidali tři góly navrch.
Branky: 36. Hrubý - 38., 72. a 85. Zerák, 45. Passian z pen., Pomeisl z pen. Rozhodčí: Bukvička, ŽK: 3:3, ČK: 45. Bouška - 60. Bím, 80 diváků. Hodkovice: Charousek - Svoboda - Bouška, Škoda, Kolomazník - Bolard (73. Košek), Křelina, Matějka, Hradecký - Havel (82. Pavel Kyksa), Hrubý. Rozstání: Šťastný - Mikeš (82. Janoušek), Bím, Bulíř, Hrubeš - Botka (27. Pavlů), Jirouš, Passian, Pomeisl - Čihula, Zerák.

Nové Město - Habartice 0:1 (0:1)

Úvod patřil hostům, ale bez gólového efektu. Pak několikrát zazlobili z brejků domácí (Kadera), takže průběh zápasu byl dost útočný. Ve 39. minutě domácí bek špatně pokryl Petra Berna, který svůj průnik korunoval gólovou střelou. Ve II. poločasu se dál hrálo nahoru - dolů, domácí sice tlačili více, jenže po vápno. Habartice se soustředily na brejky, které byly stále nebezpečné.
Branka: 39. P. Beran. Rozhodčí: Hradecký, ŽK: 1:2, 70 diváků. N. Město: Kocourek - Capulič, Suk, Lakomý, Podrazil - Kadera, Jalovičar, Andrš (46. Bartoš), Novotný - Šindler, Bruský. Habartice: P. Zimák - Z. Čumpl, Kincl, Kniga, Potoč - Tůma, M. Zimák, J. Beran (79. Závěta), P. Čumpl - Huňka, P. Beran.

Chrastava - Frýdlant 0:1 (0:1)

Chrastavě nebyla nic platna územní převaha a častější pobyt míče na kopačkách. Střelecky byli domácí aktivnější od 5. minuty, jenže po rohu si na přední tyč naběhl frýdlantský Scheidl a bylo 0:1. Během následujících pěti minut se čtyřikrát chrastavští závodníci dostali do dobrých střeleckých pozic, ale bez koncovky. Navíc Henzl nastřelil tyč. Frýdlant ve 44. Stejskalem nastřelil ležícího Kosaře. Také ve II. půli byla vidět na domácích snaha vyrovnat, ale prostě to nešlo, jako např. Žemličkovi. Frýdlant byl blízko dalšího úspěchu Šenou, jehož střelu zastavila tyč. V poslední minutě zachránil výhru frýdlantský gólman Krotil.
Branka: 28. Scheidl. Rozhodčí: Zlatník, ŽK: 3:3, 50 diváků. Chrastava: Kosař - Holinský, Žemlička, Šipula, Stránský - Mareček, Vávra, Henzl, V. Holec (85. Kneys) - Jahoda (80. J. Holec), Kučera. Frýdlant: Krotil - Sekáč, Mir. Stejskal, Záruba, Závěta - Melichar (46. Čejka), Scheidl, Šena, Stýbal (55. Marek) - Martin Stejskal, Kutílek.

16. kolo: Česká Lípa B - Bukovany 4:0, Staré Splavy - Heřmanice 2:2, Jablonné - Velký Valtínov 4:1