Bohužel po obrátce inkasovala tři branky a bylo rozhodnuto.

Statečný a hlavně zlepšený výkon oproti minulému utkání předvedl Cvikov doma proti kvalitnímu Frýdlantu, za což bere bod. Stejně dobře si vedla Jiskra Mimoň na hřišti v Bílém Kostele.

Stráž pod Ralskem - Hejnice 3:5 (2:2)

Domácí od 2. minuty vedli zásluhou trefy Podroužka, ovšem hostující D. Neumann vyrovnal a za chvíli Koťátko otočil stav na 1:2. Svěřenci trenéra Karla Knejzlíka stačili před pauzou Zdeňkem Brožem srovnat, jenže osudnou se jim stala úvodní desetiminutovka II. poločasu.

Hejnice třemi góly v podstatě rozhodly o výsledku. Zápas se pak už dohrával v poklidu a byl zakončen nádhernou trefou domácího Mitáče od břevna do branky v 70. minutě, která už znamenala jen kosmetickou úpravu. „O naší porážce rozhodlo prvních deset minut druhého poločasu," potvrdil Ladislav Poncar sekretář strážského klubu.

Branky: 2. Podroužek, 44. Brož, 70. Mitáč - 53. a 54. Zrubec, 12. Neumann D., 18. Koťátko, 46. Kobr. Rozhodčí: Tykva, ŽK: 2:4. Diváků: 100.
Stráž: Lahůlek - Košťál, Roll (Hurdes), Šindelář, Podroužek, Mitáč, Kotek, Špivák, Sedláček (Majer), Libich, Brož. Trenér: Karel Knejzlík.

Cvikov - Frýdlant 2:2 (1:1)

První poločas byl vyrovnaný, favorizovaní hosté byli nebezpeční především při brejkových situacích, ale první gól dali Cvikovští. Ti předvedli pěknou kombinační akci, kdy se po dlouhém pasu za obranu od Coufala trefil s přehledem dobře hrající Paštika. Po obdobné situaci se podařilo hostům vyrovnat Plesarem 1:1.

V 72. minutě domácí zaváhali. Stýbal jim vypíchl míč po jejich autovém vhazování, poslal zpětnou přihrávku na Noska a jeho střelecký pokus skončil za zády Machačného v síti 1:2. „Kluky tato branka nezlomila a nakonec se nám podařilo soupeře dostat pod tlak, který jsme korunovali vyrovnávacím gólem," těšilo trenéra Miroslava Novotného. Autorem gólu na konečných 2:2 byl po dorážce Jirák.

„Po debaklu s Rynolticemi jsem rád, že v naší hře opět nastalo zlepšení, takže s jedním bodem jsem spokojený. Teď se již můžeme těšit na středu, kdy v dalším kole krajského poháru hostíme Semily." Utkání se hraje zítra od 17.30 hodin.

Branky: 28. Paštika, 87. Jirák - 35. Plesar, 72. Nosek. Rozhodčí: Ouředník, ŽK: 2:1. Diváků: 100.
Cvikov: Machačný - Kaiser, Lexa, Jirák, Červenka - Vacek, Paštika, Coufal, Knolle - Pěnička, Kuběj (83. Vávra). Trenér: Miroslav Novotný.

Bílý Kostel - Mimoň 1:1 (1:1)

Ve vyrovnaném prvním poločase se hra přelévala, vedení se ujali ve 24. domácí zásluhou Sedlmajera. Snahu Bílého Kostela udržet vedení do přestávky překazil dvě minuty před koncem první půle Martin Hanoušek, který vyrovnal na 1:1. Druhé dějství bylo bojovné, nejblíže ke gólu měl Ďuriš, jenž nastřelil břevno mimoňské branky. K ničemu jinému je pozorná obrana Mimoně, podpořená velmi dobrým výkonem brankáře, nepustila, a tak utkání skončilo remízou.

Branky: 24. Sedlmajer - 43. Hanoušek. Rozhodčí: Jacik, ŽK: 1:1. Diváků: 120.

Další výsledky I. A třídy:

Krásná Studánka - Mírová 2:3 (0:1)
Branky: 48. Vondráček, 55. T. Hájek - 30. a 70. z pen. Jíra, 58. Beneš. Rozhodčí: Nešněra, ŽK, 3:3. Diváků: 30.

Doubí - Desná 0:0
Rozhodčí: Miklovič, ŽK: 1:0. Diváků: 100.

Harrachov - VTJ Rapid Liberec 0:6 (0:2)
Branky: 32. Barbořák, 40. Hořák, 54. Šikýř, 67. Zvoníček, 73. Jerie, 80. Kejdana. Rozhodčí: Urbánek, ŽK: 4:1. Diváků: 80.

Lomnice - Rynoltice 0:2 (0:0)
Branky: 76. Čeřovský, 90. Kopic. Rozhodčí: Havel, ŽK: 3:1. Diváků: 60.