Chotyně odolávala posílenému soupeři dvacet minut a dokázala navíc několikrát zaměstnat obranu. Domácí se dostávali do šancí, ale prvně se to povedlo až Sandrovi.

Chrastava B - Chotyně5:0 (3:0)

Do poločasu se dvakrát trefil ještě Jahoda, hosté zahrozili ojediněle, ale na gól to bylo. V dalších minutách zkompletoval svůj hattrick Jahoda a pak vše zakončil Sandr. Předtím jen Novák své čtyři tutovky zahodil, podobně naložil se šancemi Studnička.

Chotyně tak zůstává s jedinou výhrou a pěti body v nižších patrech tabulky, toto je druhá pětigólová prohra.

Branky: 32., 36. a 66. Jahoda, 20. a 86. Sandr. Rozhodčí: Svinka, ŽK: 2:0. Diváků: 40. Chrastava: Zoul - Stránský, Urban (60. Szpyt), Kyncl, Jahoda (73. Ježek) - Kos, Vávra (46. Bednář), Sandr, Cusnir (55. Novák) Studnička, Smola. Chotyně: Lajtar - Mrva, Bína, A. Kolínský (39. Jakub Kraus), Scheufler J. Kolínský, Šalát (64. Tříska), Fedák, Engel - Pramor (64. Postl), J. Kraus.