FBC Liberec - Sokol Pardubice 8:7 (4:2, 1:3, 3:2)
Liberečtí měli skvělý vstup do všech třetin, v nichž byli lepší a skórovali. Vedli v úvodu II. třetiny již 5:2 a dvakrát orazítkovali branku. Jenže Pardubice zvýšily tlak na míček a Liberec odehrál nejhorší desetiminutovku zápasu a rázem bylo 5:5. Vedení v úvodu III. třetiny dlouho nevydrželo, protože soupeř využil přesilovku. Ve 49. minutě napřáhl na půlící čáře Klucho a jeho ránu ještě tečoval před gólmanem Baudisch. Pardubice měly šance, ale v libereckém brankovišti se oháněl mladík Tomáš Janota, který prožíval svůj první (celý) zápas v Superlize. Sedm minut před koncem navýšil Liberec vedení, na což Pardubičtí začali hrát power-play, v níž až 13 sekund před koncem snížili. To bylo však pozdě. "Soupeř byl výborně připraven a nám se nehrálo vůbec zlehka. Chyb bylo na obou stranách hodně, proto takové skóre. My byli o gól šťastnější," uvedl trenér Jan Král.
Branky: Valeš 2, Ferdan 2, Bitman, Salát, Veselý, Baudisch.

FBC Liberec - Sokol Pardubice 3:4 (0:1, 2:1, 1:2)
Oba týmy hrály celý zápas trpělivě a opatrně. Liberec nevyužil ani přesilovku, podobně jako soupeř, jenž však hned po vypršení trestu skórovali. Hráči si ve druhé třetině v rozehrávce vážili balonku a do útoku se pouštěli velmi opatrně. Liberec postupně testoval brankáře Pardubic, přesto v době tlaku hosté přidali druhou trefu. Vzápětí však domácí vytěžili z přesilovky gól, což je nabudilo a přidali hned další. Ve třetí části byli brankáři testováni pokusy ze střední a větší vzdálenosti. Pak však Pardubicím vyšel útok, jenže odpověď z domácí strany šla jen do tyče. Nakonec Liberec přece jen srovnal a duel spěl do prodloužení. Hostům se však povedla kvalitní akce a bylo 3:4. Vyrovnání, podobně jako v prvním utkání z power-play nevyšlo - tentokrát domácím. "Únava z předcházejícího zápasu se projevila na hře obou týmů. Tak jako vyhráy Pardubice, jsme mohli v zápase vyhrát taktéž," dodal Král.
Branky: Klucho, Böhm, Ferdan.