1. FC Karlovy Vary - FC Slovan Liberec 0:3 (0:1)

Hráčky Slovanu vstoupily do utkání akcí Horčičkové, která hned zaváněla gólem. Ve 2. minutě vytáhla domácí brankářka střelu Kovářové nad břevno. V 10. zahrozily domácí, po rohu se podařilo Libereckým odkopnout balón až po značném úsilí. Za chvilku se dostala opět před branku domácích Horčičková, ale míč neumístila.

V 19. vyslala bombu Kovářová a výborná brankářka konečky prstů gólovku vytáhla na roh. Po půl hodině hry přihrála před branku Matějková, Kovářová se obtočila kolem stoperky i brankářky a do prázdné brány dala na 0:1. Pak se opět vytáhla domácí brankářka, když vyrazila bombu Svobodové ze 22 metrů a pak chytila i další gólovku Kovářové.

Druhý poločas začala děvčata z Liberce vlažněji a profesorsky. V 52. šla domácí útočnice na branku Dolejšové sama, ale netrefila. V 59. trefila Pižlová tyč a po dorážce padl i gól, který nebyl uznán pro faul. V 61. našla Filingerová křížnou přihrávkou Petráčkovou, a ta zvýšila na 0:2. V 60. prošla Kovářová až před branku domácích, tam byla podražena, ale píšťalka se neozvala. Až v závěru se dostala do gólovky Petráčková po nahrávce Holinské, ale napoprvé nedala. Po podobné akci, dvě minuty před koncem, se Petráčková ocitla před prázdnou brankou a na těle donesla míč do sítě 0:3

„Chtěli jsme vyhrát a dovézt tři body. Ze soupeře jsme měli respekt, proto jsme se na zápas dobře připravili, nic jsme nenechali náhodě. Po herní stránce nám vyšel první poločas, dobré akce se zakončením ale domácí brankářka byla proti. Chytila tři tutovky. Další šance jsme zbrklostí pokazili sami. Druhá půle byla již slabší, ale přesto jsme herně domácí o třídu převyšovali,“ hodnotil trenér Jaroslav Gajdoš.

Branky: 31. Kovářová, 61. a 88. Petráčková.
Liberec: Dolejšová - Boušková, Pižlová, Svobodová, Košková – Horčičková, Matějková, Ubiasová, Filingerová (74. Holinská) – Kovářová, Kotková (46. Petráčková).