Dorost Slovanu změřil síly s Hradcem Králové

Liberec - Ligové dorosty fotbalového Slovanu Liberec hostily Hradec Králové. Oba liberecké týmy vstřelily po dvou gólech, ale jen těm starším dorostencům to stačilo na výhru.

28.8.2012

Liberečtí vyhráli. Ilustrační fotoFoto: Deník / Petr Šimr

U17: Liberec - Hradec Králové 2:1 (1:0)

Ve velmi kvalitním utkání domácí zvítězili díky větší bojovnosti a také díky výkonu gólmana Konečného. Hradec byl rychlejší a lepší v kombinaci. Liberečtí hráli zodpovědně a od 10. minuty vedli. Hosté srovnali krátce před poločasem a rozhodnutí přišlo po hodině hry, kdy Zavřel proměnil penaltu za faul na Šimka. „Dopouštěli jsme se proti lepšímu soupeři nevynucených chyb, ale rozhodlo naše nasazení," potvrdil trenér Miroslav Holeňák.

Branky: Šimek, Zavřel. Liberec: Konečný - Macháček, Janků, Zavřel, Otta - Barac, Šimek, Jakimič, Pospíšil, Knejzlík - Kukla. Střídali: Tomáš, Šustr, Teplý, Antoš, Flesner, Smutný.

U16: Liberec - Hradec Králové 2:5 (2:1)

Domácí začali dobře a ve 23. minutě vedli nadějně 2:0. Liberec hrál týmově a pozorně bránil. Soupeř se po přestávce zlepšil a během čtyř minut vstřelil tři branky. „Podali jsme do poločasu slušný výkon, ale na začátku II. půle byl soupeř jednoznačně lepší a rozhodly naše individuální chyby," přiznal trenér Pavel Čapek.

Branky: Dudek, Mičica z pen. Liberec: Majer - Kočí, Pažout, Mičica, Heppner - Švejkovský, Liška Stýbal, Gaspar, Bartoš - Dudek. Střídali: Šámal, Nezbeda, Blažek, Maňkoš, Benc, Železný.

28.8.2012 VSTUP DO DISKUSE

Opilá řidička se chtěla pravděpodobně zabít

Taktické cvičení v úterý 21. března na řece Kamenici uzavřelo i silnici mezi Návarovem a Vlastiboří. Složky IZS stihly procvičit společný zásah pozemních jednotek a letecké techniky, koordinaci zásahu mezi více složkami za pomoci štábu velitele zásahu, ra
13

Tahali vodáky z Kamenice, také vrtulníkem

Henychová odstoupila z drsného závodu

Česká musherka Jana Henychová odstoupila z norského závodu psích spřežení na tisíc kilometrů. Počasí při letošním ročníku Finnmarksløpetu jezdcům na saních nepřeje a ohrožuje zdraví psů.

Dukla doma propásla šanci. O postup bude znovu usilovat v pátek v Brně

Liberec – /GALERIE/ Liberečtí volejbalisté nedokázali nevybojovat čtvrtý postupový bod. Obhájci titulu podlehli v domácí hale Brnu 2:3 (22, -23, -24, 20, -8). Dukla, která ve čtvrtfinálové sérii vede 3:2 na zápasy, bude mít druhý mečbol v pátek v Brně.

Stát nás moc nepodporuje, shodují se rodiče

Liberecký kraj /HLASUJTE/ - Každá koruna navíc se hodí, zejména samoživitelkám. "Ale nárůst o tři sta korun u dospívajícího chlapce nepokryje ani zvýšení cen potravin," upozorňuje jedna z nich.

OBRAZEM: Učni z celé republiky soutěžili o srdce

Srdce na talíři. Tak se jmenuje gastronomická soutěž, kterou už čtvrtým rokem pořádá Střední odborné učiliště v Městci Králové pro studenty s poruchami učení.