Dorost Slovanu změřil síly s Hradcem Králové

Liberec - Ligové dorosty fotbalového Slovanu Liberec hostily Hradec Králové. Oba liberecké týmy vstřelily po dvou gólech, ale jen těm starším dorostencům to stačilo na výhru.

28.8.2012

Liberečtí vyhráli. Ilustrační fotoFoto: Deník / Petr Šimr

U17: Liberec - Hradec Králové 2:1 (1:0)

Ve velmi kvalitním utkání domácí zvítězili díky větší bojovnosti a také díky výkonu gólmana Konečného. Hradec byl rychlejší a lepší v kombinaci. Liberečtí hráli zodpovědně a od 10. minuty vedli. Hosté srovnali krátce před poločasem a rozhodnutí přišlo po hodině hry, kdy Zavřel proměnil penaltu za faul na Šimka. „Dopouštěli jsme se proti lepšímu soupeři nevynucených chyb, ale rozhodlo naše nasazení," potvrdil trenér Miroslav Holeňák.

Branky: Šimek, Zavřel. Liberec: Konečný - Macháček, Janků, Zavřel, Otta - Barac, Šimek, Jakimič, Pospíšil, Knejzlík - Kukla. Střídali: Tomáš, Šustr, Teplý, Antoš, Flesner, Smutný.

U16: Liberec - Hradec Králové 2:5 (2:1)

Domácí začali dobře a ve 23. minutě vedli nadějně 2:0. Liberec hrál týmově a pozorně bránil. Soupeř se po přestávce zlepšil a během čtyř minut vstřelil tři branky. „Podali jsme do poločasu slušný výkon, ale na začátku II. půle byl soupeř jednoznačně lepší a rozhodly naše individuální chyby," přiznal trenér Pavel Čapek.

Branky: Dudek, Mičica z pen. Liberec: Majer - Kočí, Pažout, Mičica, Heppner - Švejkovský, Liška Stýbal, Gaspar, Bartoš - Dudek. Střídali: Šámal, Nezbeda, Blažek, Maňkoš, Benc, Železný.

28.8.2012 VSTUP DO DISKUSE

Vítkovice - Liberec
20

Lék na život.

Podívejte se, co hrají v kině

Muž se vloudil ke stařence a ukradl jí 55 tisíc

Liberec - Další případ neuvěřitelného hyenismu teď řeší liberecká policie. Dvacetiletý mladík neváhal oloupit o desetitisíce jednadevadesátiletou seniorku.

Jablonec se těší na šlágr. Míří k němu Sparta!

Jablonec n. N., Liberec – Kluby z Podještědí čekají v 18. kole fotbalové ligy velké výzvy. Doma na Střelnici se představí Jablonec, který přivítá pražskou Spartu. Liberečtí se po pondělní bezbrankové premiéře se Zlínem, vydají do Brna.

Ceny Českého lva se zrodily na Novoborsku

Novoborsko - Na čtyřiceti trofejích pro nejlepší filmové tvůrce a herce pracoval šestičlenný tým novoborských sklářů.

Profesorsky to nejde, chce to víc emocí, nabádá liberecký veterán Staněk

Liberec - Liberečtí volejbalisté, obhájci double, se teď chystají na zisk poháru.