Hlavice - Holice 6:1 (4:0)

Domácím stačilo dvanáct minut a trestný kop Bandy usměrnil Diviš hlavou do branky. Přitom první šanci ke skórování měli Holičtí ve 4. minutě, kdy trestný kop skončil na spojnici tyče a břevna. Za pět minut po prvním gólu se uvolnil z boku Jeník a gólmana přehodil lobem na 2:0. Ve 28. srazili hosté ve vápně Bandu a nařízenou penaltu faulovaný sám proměnil. Po pěti minutách zakončil křídelní akci Mizery Diviš do prázdné brány. Hlavice tak měla stálou převahu, což doložila těsně po přestávce pátým gólem. To individuální akci zakončil Banda. Následovaly další příležitosti Hlavických, které skončily na břevně a dvakrát na tyči. Hosté porážku zmírnili po individuální chybě a Bučko přehodil Bejra. Závěr, to byla exhibice domácích a šestá trefa, o níž se zasloužil po centru Martínka Hruška hlavou.

Branky: 12. a 33. Diviš, 28. a 46. Banda, 17. Jeník, 80. Hruška - 68. Bučko. Rozhodčí: Grimm, ŽK: 1:1. Diváků: 150. Hlavice: Bejr - Herodes, Ginzel, Kovář (46. Heinrich) - Jeník, Charuza, Koblížek, Mizera (60. Moravec) - Banda, Martínek, Diviš (66. Hruška).