Ústí n. O. - Chrastava 2:0 (1:0)

Zápas měl vyrovnaný průběh a domácí se ujali vedení po dobře kopnutém trestném kopu po faulu na hranici šestnáctky. „Byl to takový divný faul, spíš nebyl. Ale Vaňous ho poslal přes zeď na 1:0," podotkl Rozmajzl. Hosté mohli těžit z centrů Abraháma a Kopeckého, jenže Kouba je dvakrát propásl. Přesto do poločasu měla Chrastava víc příležitostí než Ústí. Vyrovnat odmítl i Henzl, který zblízka nezakončil. Domácím vyšel rychlý aut a po nezachycení kontru opět Vaňous po centru skóroval. V závěru se hosté hnali dopředu, ale Štajner nedal penaltu za faul na Michala Rozmajzla. Nastřelil jen břevno. „Šlo to s nimi hrát, ale když neproměníme šance nemůžeme bodovat. Bylo to stejný jako minule doma s Kutnou Horou, kterou poločas mačkáme a nedáme ani jednu ze šesti šancí. Prostě nám chybí zakončovatel," dodal chrastavský záložník.

Branky: 25. a 65. Vaňous. Rozhodčí: Štefan, ŽK: 1:1. Diváků: 290. Chrastava: Zoul - Melichar, Kopecký, Čurgali, Abrahám (77. Studnička) - Kouba (83. P. Rozmajzl), Štajner, M. Rozmajzl, Henzl - Řezka, Suk (72. Bednář).