Český Dub – Admira Praha 3:1 (2:1)

Dub má stále tři marody a jeho lavička je tak poloprázdná. Hosté, kteří v soutěži ještě neinkasovali, začali velmi dobře. Ve 13. minutě vyšachovali domácí obranu akcí na jeden dotek a šli do vedení. Dub však nesložil zbraně a za pět minut srovnal. Krasnický uvolnil Jíru, který byl faulován. Krejčíkovi gólman ale penaltu vyrazil, naštěstí domácí hráč byl při opakované střele úspěšný.

Po půl hodině hry dostal Němec před vápnem přihrávku, na které se dotekem podílela čtveřice hráčů, dokázal obejít stopera a po zemi otočil skóre. Domácí poctivě dřeli a hodinu byli lepším týmem. Hosté sice měli vyrovnání na noze ve 47., ale Dub přežil. Postupně se Admira dostávala do hry, kdy měla po centrech šance na srovnání stavu.

Obrana domácích pracovala spolehlivě a jejich útočníci dokázali brejky zaměstnat soupeřovu defenzivu. Po jednom takovém brejku přihrál Krejčík sprintujícímu Němcovi, který donesl míč do branky na prsou – 3:1. To hosty srazilo, takže se závěrečný nápor nekonal. Domácí naopak takticky zápas dohráli. „Sice nás soupeř v závěru pětadvacet minut přehrával, ale celkově jsme podali jeden z našich nejlepších výkonů. Tři body jsou pro nás výborné,“ dodal Pěnička.

Branky: 34. a 79. Němec, 18. Krejčík – 13. Kubice. Rozhodčí: Kendický, ŽK: 3:3, 100 diváků. Český Dub: Kobachidze – Regenermel, Suchomel, Šimoníček, Trepera – Jiránek (87. Trapp), Krasnický, Vlach, Krejčík – Němec, Jíra.