Na třetí místo v Severu se dostali Jokers a čtvrtá je Dolní Řasnice. Tyto dva týmy mohou usilovat teoreticky o jedno postupové místo. Vezme to některý z nich? Jasno o postupujícím je pouze v Českém Dubu.

Krásná Studánka B - Machnín 4:1 (4:0). Béčko brzy vedlo 2:0 a do poločasu bylo rozhodnuto. Hosté výsledek jen kosmeticky upravili v 87. minutě. Branky: Smolák 2 (1 z pen.), Hak, Charvát Pavlů. Rozhodčí: Patrman, ŽK: 0:1, 30 diváků.

Vesec B - Camel 9:0 (1:0). Hosté o deseti se statečně s Mírou Pačesem v základu drželi poločas, ale pak již nebyli schopni zastavit veseckou lavinu útoků a zejména aktivitu Marka Hejla. Branky: Hejl 4, Kordutch 2, Pavlů, Müller, Háza. Rozhodčí: Dědek, 30 diváků.

Václavice - Bílý Kostel B 3:5 (1:4). Domácí sice skórovali první, jenže pak přišla smršť branek hostů. Ti vedli 5:1, až pak Václavičtí snižovali. Branky: Svoboda 2 (1 z pen.), Lhoták Janků 2, Galbavý, Černý, David Ďuriš. Rozhodčí: Nádeník, 50 diváků.

Český Dub - Vratislavice B 13:1 (8:0). Pět kusů napálil do vratislavické brány Vít Najman, když hattrick stihl do 20. minuty. Pavel Tomeš přidal hattrick a další dva góly připojili Havlík a Jandus. O zbytek se postaral Novák. Za hosty byl úspěšný pouze Jakubec. Rozhodčí: Kverka, 40 diváků.

Rozstání B - Hlavice 2:1 (2:1). Vyrovnané utkání přineslo rozhodnutí ve 43. minutě, kdy domácí Zerák proměnil penaltu. Ostatní branky: Hajský Hozák. Branky: Rozhodčí: Kverka, ŽK: 1:1, 40 diváků.

Rynoltice B - Chotyně 2:1 (0:0). Domácí si vyšlápli na druhý tým soutěže, který má po porážce oddálen případný postup do kvalifikace. Branky: Dobrovolný, Resl Kolínský. Rozhodčí: Kvítek, ŽK: 1:3, 30 diváků.

Oldřichov - Bílý Potok 3:1 (1:1). Překvapení v podobě vedení hostů trvalo sedm minut, pak domácí vyrovnali. Oldřichov byl ve druhé půli úspěšnější ve střelbě a zaslouženě vyhrál. Branky: Kocourek 2, Patrman Čonka. Rozhodčí: Filipi, 50 diváků.

Kunratice - Víska 2:4 (0:1). Vísecký Petr Čejpa gólovým hattrickem (jedna branka z penalty) skolil domácí. Čtvrtý úspěch připojil Vávra v nastaveném čase. Za Kunratice stříleli: Pospíchalů a Lachman. Rozhodčí: Preissler, ŽK: 5:1, 30 diváků.

Krásný Les - Nové Město B 4:1 (4:0). Lídr soutěže měl střelce v Hofmanovi a Stejskalovi, kteří dvakrát pálili přesně. Za hosty se prosadil jen z penalty Jiruše. Rozhodčí: Zelenay, 60 diváků.

Mníšek - Bulovka B 4:1 (0:0). Domácí si v zápase o Černého Petra zastříleli jako nikdy a nejsou již poslední. Branky: Holub 2, Matěcha, Žemlička Zajíček z pen. Rozhodčí: Zaplatílek, 30 diváků.

Habartice - Pertoltice 1:1 (0:0). Velké derby u polských hranic nemělo vítěze. Domácí Přemysl Čumpl skóroval v 66. minutě a Milan Hýbl dorovnal po dvanácti minutách. Rozhodčí: Stýbal, ŽK: 1:3, 60 diváků.

Jokers - Dolní Řasnice 3:0 (2:0). V první půli byli Žolíci sice horším týmem, ale dvakrát z brejků skórovali. Dolní z tlaku nastřelila jen břevno. Po změně stran se Jokers zlepšili a po třetí brance nastřelili ještě břevno a tyč. Branky: Prokop 2, Kravchuk. Rozhodčí: Rejf, ŽK: 1:1, 30 diváků.