Chrastava doma udolala Habartice a je v pohodě

Chrastava - V dohrávaném utkání fotbalové I. B třídy měla Chrastava jarní domácí premiéru, kterou zvládla na jedničku.

24.4.2008

Ilustrační fotoFoto: Miloš Pekař

Chrastava – Habartice 4:1 (0:1)

Poločas se domácím vůbec nedařilo, málo běhali a byli u všeho pozdě. Hosté naopak již ve 4. minutě překopli v šanci branku. Přesto se Habartice radovaly, když Holinský nasměroval malou domů a gólmanovi míč skočil tak šikovně, že skončil v brance. Chrastava pak měla jednu vážnou šanci, kterou Sochor z několika kroků zmařil. Chrastava pak v poločase dostala od trenéra Palečka „čoud“ a konečně začala hrát. Bojovnost a nasazení slavily úspěch.

V 52. srovnal stav Novák, který tečoval střelu Henzla. Za sedm minut Novák zužitkoval křídelní akci jahody a pak se hlavou trefil Rozmajzl. Hosté mohli korigovat v 82. minutě, kdy sudí nařídil za ruku Henzla penaltu. Tu však Kynclovi brankář Trakal zneškodnil s pomocí břevna. Domácí soupeře válcovali a pár minut před koncem převahu zužitkoval Jahoda, po minele hostujícího gólmana.

Branky: 52. a 59. Novák, 78. Rozmajzl, 87. Jahoda – 23. vlastní. Sudí: Hanousek, ŽK: 0:1. Diváků: 50. Chrastava: Trakal – Holinský, Mazánek, Šipula, Rozmajzl – Mareček (39. Henzl), Vávra (74. Stránský), Novák (85. Válek), Pinc – Jahoda, Sochor. Habartice: Veselý – Kniga, Richtr, Rybenský, Potoč – Tůma, Brykner (55. Zimák), Treteník, Čumpl – Kyncl, Beran.

24.4.2008 VSTUP DO DISKUSE

KAROLÍNA KOLOMAZNÍKOVÁ Narodila se 19. června v liberecké porodnici mamince Ivetě Čukanové z Rozstání. Vážila 3,65 kg a měřila 51 cm.
10

Hlasujte pro nejhezčí miminko 25. týdne roku 2017

Autobusový dopravce. Ilustrační fotografie.

Problémy v dopravě v Libereckém kraji nekončí

Liberec – Bazén ze žulových kvádrů. Dnes polorozpadlý, dříve hojně navštěvovaný. Do opravy vany Lesního koupaliště zbývá už jen pár dní. Zatímco město má jasno, názory obyvatel se na veřejném projednávání o úpravách a vybavení koupaliště poněkud zvrhly.

AUTOMIX.CZ

Policie v nesnázích: kuriózní nehody strážců zákona

/FOTOGALERIE/ Na vozech mají heslo Pomáhat a chránit, nicméně i oni potřebují občas pomoc. Vidět policejní auto - ať státní či obecní policie - v nesnázích je sice trochu nezvyklé, ale občas k tomu dojde.

Mladou mámu a její miminko po nehodě transportoval vrtulník

Janov n. N. – Žena jela bez řidičáku, se špatně upevněnou autosedačkou, proti miminku při čelním střetu s dalším vozem vystřelil airbag.

Přehrada bude v srpnu možná bez aut

Liberec – Jen pěší a cyklisté by se měli v srpnu dostat do ulice Zvolenské podél liberecké přehrady. Radní totiž schválili žádost o její uzavírku od hráze k začátku přehrady. Není to ale z důvodu opravy silnice, ale na přání lidí, říká vedení města.