Hlavice měla v Pardubicích na víc než jeden bodík

Pardubice - V divizním utkání skupiny C na sebe narazily třetí a první tým soutěže. Nakonec byla plichta, i když si fotbalovější Hlavice zasloužila body tři. Nevadí, neprohrála. Fotbalová divize C: Tesla Pardubice – Hlavice 0:0

14.4.2008

Pardubický Fidra (vlevo) a hlavický Hnízdo.Foto: Jaroslav Mach

Na velice špatném terénu se nedal fotbal moc provozovat, přesto překvapivě víc nevadil hostům. Hned v úvodu utkání se dostal ze strany do šance hlavický Diviš, ale pálil nad. V dalším průběhu zápasu se dostal do koncovky Dido, ale také on nedokázal šanci přesně zakončit. Domácí se představili jen jednou hlavičkou. Po přestávce měla Hlavice již herně navrch, přestože musel odstoupit zraněný Ginzel. Pardubičtí měli Fidrou dobrý moment v útoku, naštěstí střelec v 62. minutě nemířil přesně.

Fotbalovější Hlavice se dostávala před branku domácích častěji, ale také její koncovka nebyla gólová. Po trestném kopu Martínka nedosáhl na míč před brankou Dido. V závěru se hrálo jen na branku domácích, jenže opět bez využití. V 80. Martínek úplně zbytečně pět metrů od brány hledal ještě Dida a Patrik Dido pak za pět minut přehazoval lobem brankáře, jenže chyběly centimetry. „Měli jsme trošku víc než na bod. Bohužel nám chyběl kousíček… Se hrou a s přístupem hráčů jsem ale spokojen,“ potvrdil trenér Jaroslav Vodička.

Rozhodčí: Pospíšil, ŽK: 2:2. Diváků: 150. Hlavice: Koubus - Herodes, Hnízdo, Ginzel (28. Charuza) - Jeník, Bartoš, Koblížek, Mizera - Dido (90. Hruška), Martínek, Diviš (65. Banda)

14.4.2008 VSTUP DO DISKUSE

Pervitin. Ilustrační foto.

Do kraje přivezl přes kilo pervitinu

Policie. Ilustrační snímek

Policie chytila vandaly při činu

Podvodníci zaplavují sociální sítě

Liberecký kraj – Policie varuje před podvodníky, kteří vytvářejí falešné profily na Facebooku a chtějí získat peníze.

KRÁTCE ze světa libereckého fotbalu

Liberecko – Jablonné porazilo Šluknov, proti silné Spartě to nešlo a přípravné fotbaly na Liberecku.

Žitavské lokálky se oprava nádraží nedotkne

Rekonstrukce nádraží v německé Žitavě, které od pondělí 13. srpna kompletně uzavřela kolejiště v obou směrech, se nedotkla oblíbené Žitavské úzkokolejky

Jiskra pomohla Lukášovi, který trpí mozkovou obrnou

Vratislavice nad Nisou – Kolem dvou tisíc lidí se přišlo podívat na charitativní fotbalové utkání mezi Real Top Praha a TJ Jiskra Vratislavice.