Brno uhrálo v Liberci remízu

LIBEREC - Kdo věřil statistikám, neprohloupil. Brno uhrálo v Liberci remízu. Stejně jako šestkrát v posledních devíti prvoligových ročnících.

3.12.2007

DĚLBA BODŮ. Útočník Jan Blažek se proti Brnu střelecky neprosadil, bod přinesla Liberci až hlavička Jakuba Dohnálka. Foto: DENÍK/Šimr Petr

Hosté v poločase o gól vedli, Liberec však ve druhé půli ožil a zaslouženě srovnal na 1:1.
První vážnější šanci měl Liberec. Až po osmnácti minutách hry, kdy hlavičkoval těsně nad branku Bílek.

Brno nabudil až nový míč, který rozhodčí Matějek vyměnil ve 23. minutě. Ihned po výměně zahrozil Kalouda. Jeho přesnou střelu však Zlámal vytáhl na roh.

O osm minut později již jeho akce přinesla gól. Kaloudovu střelu nešťastně tečoval liberecký Polák. Přímo před Střeštíka, který nemohl nedat.

Jeho gól zlomil podještědské prokletí. V Liberci se Brněnští trefili po pěti letech!

Liberec po přestávce ožil. V 57. minutě předvedla jednoduchou akci trojice Liška, Papoušek, Dohnálek. Ten se zblízka hlavou nemýlil.

„Gól, který dal Střeštík, jsem nepokryl já. U toho mého byl zase on. Takže jsme si to takhle vystřídali,“ radoval se z prvního ligového gólu v životě Jakub Dohnálek s tím, že do klubové kasy zaplatí rád.„Bod je spravedlivý, za první půlku jsme si rozhodně vyhrát nezasloužili, za tu druhou ano. To jsme začali více běhat, o čemž fotbal je,“ dodal.

Brno opět uhrálo remízu.

3.12.2007 VSTUP DO DISKUSE

Václav Helšus, herec a dramatik libereckého Divadla F. X. Šaldy

„Pořád se cítím jako ten kluk ze mlejna" říká herec Václav Helšus

Hnojte popelem

K Aréně se opět sletí čarodějnice

Liberec – U Arény v libereckém Sport parku opět zaplane oheň. Už tradičně se zde posledního dubna sletí čarodějnice z širokého okolí. Oblíbené Čáry u arény letos nabídnou celodenní program.

Z Lakatoše se stává žhavé zboží. Jak dlouho vydrží pod Ještědem?

Liberec – Co Dominik Lakatoš stihl za pouhé dvě sezony v seniorském hokeji, to někdo nedokázal ani za celou svou kariéru. Teprve dvacetiletý útočník hokejového Liberec už má ve své sbírce dva Prezidentské poháry, jeden titul a také stříbrnou medaili.

Náklaďáky převážely topný olej. Celníkům se podařilo zajistit nezdaněný náklad

Liberecký kraj – Tisíce litrů nezdaněného topného oleje skrývaly korby nákladních vozů mířících do Libereckého kraje z Německa. Celníkům se kontraband podařil odhalit při běžných kontrolách během uplynulých dvou týdnů.