VYBERTE SI REGION

Brno uhrálo v Liberci remízu

LIBEREC - Kdo věřil statistikám, neprohloupil. Brno uhrálo v Liberci remízu. Stejně jako šestkrát v posledních devíti prvoligových ročnících.

3.12.2007

DĚLBA BODŮ. Útočník Jan Blažek se proti Brnu střelecky neprosadil, bod přinesla Liberci až hlavička Jakuba Dohnálka. Foto: DENÍK/Šimr Petr

Hosté v poločase o gól vedli, Liberec však ve druhé půli ožil a zaslouženě srovnal na 1:1.
První vážnější šanci měl Liberec. Až po osmnácti minutách hry, kdy hlavičkoval těsně nad branku Bílek.

Brno nabudil až nový míč, který rozhodčí Matějek vyměnil ve 23. minutě. Ihned po výměně zahrozil Kalouda. Jeho přesnou střelu však Zlámal vytáhl na roh.

O osm minut později již jeho akce přinesla gól. Kaloudovu střelu nešťastně tečoval liberecký Polák. Přímo před Střeštíka, který nemohl nedat.

Jeho gól zlomil podještědské prokletí. V Liberci se Brněnští trefili po pěti letech!

Liberec po přestávce ožil. V 57. minutě předvedla jednoduchou akci trojice Liška, Papoušek, Dohnálek. Ten se zblízka hlavou nemýlil.

„Gól, který dal Střeštík, jsem nepokryl já. U toho mého byl zase on. Takže jsme si to takhle vystřídali,“ radoval se z prvního ligového gólu v životě Jakub Dohnálek s tím, že do klubové kasy zaplatí rád.„Bod je spravedlivý, za první půlku jsme si rozhodně vyhrát nezasloužili, za tu druhou ano. To jsme začali více běhat, o čemž fotbal je,“ dodal.

Brno opět uhrálo remízu.

3.12.2007 VSTUP DO DISKUSE

Hasiči trénují záchranu osob z ledu.
9

OBRAZEM: Hasiči zachraňovali tonoucího, pod kterým se propadl led

Policie žádá o pomoc při pátrání po dvanáctileté Michaele Patricii Muzikářové z Ústí nad Labem.
7

Spolužákům pohřešované dívky pomáhá psycholog

V Libereckém kraji silně mrzne, na Jizerce naměřili pod 26 stupňů

Liberecký kraj - V Libereckém kraji silně mrzne, teploty klesly dnes ráno na některých místech až k minus 19 stupňům, na Jizerce v Jizerských horách dokonce pod minus 26 stupňů Celsia.

Na sídlišti zaparkujete jen s lopatou

Liberec - Sníh i dál komplikuje život ve městě. Problémy přetrvávají například na sídlištích, kde jsou místo chodníků jen úzké koridory, takže maminky s kočárky musí chodit po silnici. Také zaparkovat je na některých místech nadlidský výkon. Kdo s sebou poslední dny nevozil v autě lopatu, měl smůlu.