Václavice – Vratislavice B 7:1 (3:0). Hosté zažili v deseti ostudu, která nebude bez odezvy na STK. Branky: Zeman 2, Vinš, Vacek, Marek, Kapras, Svoboda – Pokorný. Rozhodčí: Kuhn, 40 diváků.

Zdislava – Český Dub B 3:5 (0:2).
Přestože jsou domácí poslední, žádný odevzdaný výkon nepředvedli. Branky: Kraus 2, Dobrovolný – Havlík 2, Bulíř 2, Tichý. Rozhodčí: Kulhavý, ŽK: 1:3, 60 diváků.

Machnín – Rapid Pavlovice 3:0 (1:0). Na svém hřišti, které šetřili, podali domácí dobrý výkon a navíc udrželi čistý štít. Branky: Růžička, Böhmer, Zbořil. Rozhodčí: Hanus, ŽK: 0:1, 20 diváků.

Doubí B – Bílá 3:1 (1:1). Rezerva připravila Bílé premiérovou prohru v soutěži. Branky: Doležal, Peřina, Gruncl – Jiránek. Rozhodčí: Zaplatílek, ŽK: 0:2, 50 diváků.

Vesec – Osečná B 5:0 (1:0). Domácí zapomněli na krutou prohru ve Vratislavicích a odskákalo to béčko Osečné. Branky: Nezbeda 2, Lavko, Lindaur, Vacek. Rozhodčí: Gajdušek, 10 diváků.

Nové Město B – Raspenava B 3:1 (1:0). Domácím nevadilo ani vyloučení Plačka ze 40. minuty, protože i v deseti dokázali přidat další dva góly. Branky: Bruský 2, Zima – Janků z pen. Rozhodčí: Špecián, ŽK: 4:0, ČK: 40. Plaček (NM), 60 diváků.

Krásný Les – Pertoltice 2:3 (2:2). Domácí stihli vyrovnat na 2:2, ale pak citelně chyběl vyloučený Kvapil. Branky: Částek, Čermák z pen. – Minárik, Uhrik, Špaček. Rozhodčí: Zelenay, ŽK: 4:2, ČK: 66. Kvapil (KL), 80 diváků.

Oldřichov – Frýdlant B 1:2 (1:1). Oldřichov šetří novou trávu, takže hrál ve Frýdlantě. Svého hřiště béčko pak dokázalo využít. Branky: Zeman – Tomášek, L. Stýbal. Rozhodčí: Hanus, ŽK: 0:2, 50 diváků.

Hejnice B – Bulovka B 1:0 (1:0).
V 5. minutě vsítil branku Milan Novotný, pak se už nic zásadního neudálo. Rozhodčí: Hradecký, ŽK: 2:3, 60 diváků.

Višňová B – Víska 2:3 (1:2).
Dramatické utkání o čelo tabulky vidělo 200 diváků. Domácí měli bod v kapse do 93. minuty, kdy se trefili hosté a šťastně pobrali všechny body. Branky: Mazánek 2 – Severýn, Pavlenko, Jón. Rozhodčí: Květ, ŽK: 4:5.

Kunratice – Jokers Frýdlant 2:3 (2:1). O zisku tří bodů rozhodl tři minuty před koncem hostující Kvapil. Branky: Buchvald 2 – Harda, Malý, Kvapil. Rozhodčí: Filipi, ŽK: 2:3, 50 diváků.

Rapid Dolní Řasnice – Lokomotiva Horní Řasnice 1:5 (0:4). Hosté rozhodli derby již do poločasu. Branky. Fako – Halík 3, Benda, Svoboda. Rozhodčí: Hradecký, 60 diváků.