VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Odstěhovala se. A psy nechala na řetězu. Zachránili je sousedé

Odstěhovala se. A psy nechala na řetězu. Zachránili je sousedé

Bulovka, Krásný Les - Po Květoslavě Bílé z Arnoltic v Bulovce pátrají policisté. Žena se totiž odstěhovala z bytového domu a bez zjevného důvodu zde zanechala dvojici psů. Tím je však odsoudila k smrti zvířata zůstala 14 dní uvázána na řetězu u boudy, bez jídla a pití. Nebýt všímavých sousedů, zahynula by.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 4 PŘÍSPĚVKŮ

Pejskové
Nezaregistrový uživatel 28.4.2012 reagovat
Stále stejná písnička,lidi holt nejsou zvířata-škoda!Kdy už konečně začnou padat tresty?Než se podobný článek objeví v tisku,tak novináři prosím pěkně nejdříve zjistěte,kde se majitelka psů nachází,zda není třeba hospitalizována v nemocnici!!
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: Pejskové
Nezaregistrový uživatel 28.4.2012 reagovat
Kde se majitelka nachází jsme pečlivě zjišťovali, z několika na sobě nezávislých zdrojů víme, že se skutečně odstěhovala (jak bylo psáno v článku). Pokud byla POTÉ hospitalizována, nic to na věci nemění. Hospitalizace nemůže být ospravedlněním toho, že zvířata 14 dní zůstala na řetězu. Pokud sám víte něco bližšího k případu, prosím ozvěte se redakci.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: Re: Pejskové
Nezaregistrový uživatel 28.4.2012 reagovat
Bohužel, nemám žádné informace,kde se paní majitelka nachází,ale z vašeho článku není jasné zda byla někde nalezena nebo ne.Mohlo se stát ledaco,mohla být klidně odvezena narychlo sanitkou nebo někým jiným,nevím ale toto všechno se nejdříve musí zjistit a potom teprve zveřejnit.Že se o zvířátka lidé zajímají a není jim jedno jak se s nimi zachází je jedině dobře a jsem rád,že se tak stalo i v tomto případě.Toť na vysvětlenou.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: Re: Re: Pejskové
Nezaregistrový uživatel 28.4.2012 reagovat
Pane Jiří, dobrý den. V článku je několikrát jasně zmíněno, že po ženě pátrá policie, ochránci zvířat (útulek) i obec Bulovka. Tak neříkejte, že není jasné zda byla někde nalezena nebo ne. Jistěže nebyla nalezena, protože své nové bydliště nikde nenahlásila a pokud ví, co se stalo, těžko se přijde sama přihlásit. Shrňme si, co v článku je: Po Květoslavě Bílé z Arnoltic v Bulovce pátrají policisté. Žena se totiž odstěhovala z bytového domu a bez zjevného důvodu zde zanechala dvojici psů. Také obecní úřad Bulovka po ženě pátrá. Zatím ale o pachatelce nemáme žádné zprávy (...) Podle posledních informací, které jsou k dispozici, by Květoslava Bílá měla bydlet v Řasnici. Trvalé bydliště však má stále v Arnolticích, kde se již dva týdny neobjevila. Pokud o ní máte nějaké zprávy, pište nebo volejte Liberecký deník. Kontakty najdete v tiráži. Znovu opakuji - pokud by Vámi nastíněný scénář (hospitalizace) byl reálný, asi by pro psy někoho poslala se postarat, nemyslíte? Ale z bytu zmizely její věci, ty si do nemocnice asi nevzala. Odstěhovala se, to je nad slunce jasné. Nechť policie koná. Nejsem pro radikální řešení, ale v tomto případě bych osobně upřednostnil "oko za oko". Přivázat jí na 14 dnů k boudě, kde by o vodě a chlebu žila.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení